امروز: 26 تیر 1398
دکتر دیانا حسینی
طراحی سایت
RightText

 

 

دکتر فیروزه دانشوری

 شماره نظام پزشکی 55251

متخصص جراحی عمومی (دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی-تهران)

 دارای فلوشیپ رسمی از آکادمی  جراحان زیبایی  آمریکا (AACS)

عضو هیئت علمی و نایب رئیس انجمن پزشکان ورزشی ایران

با بیش از 7000 عمل زیبایی ، و کسب بیشترین رضایتمندی 

عمده جراحی هایی صورت گرفته عبارتند از :

  • جراحی پلاستیک سینه , شکم  , باسن  
  • جراحی های پلاستیک  صورت و بینی  
  • جراحی های پلاستیک پلک و ابرو  
  • لیپو ساکشن و لیپو لیز  
  • انواع تزریق های چربی , ژل و بوتاکس  
  • ساکشن و ابدومینوپلاستی

تیم جراحی  با سابقه کاری بالا و مجهز به آخرین تجهیزات روز دنیا

                    دارای تیم جراحی مخصوص بانوان

 

آدرس :  مشهد - بلوار سجاد - بین چهار راه خیام و گلریز - ساختمان پزشکان نگین - طبقه دوم - واحد 7

تلفن :  05137676227

وب سایت :  http://www.daneshvari.com

ایمیل :  FiroozehDaneshvari@gmail.com

 

سوالات متداول

پرسش: اگر شما فرد مناسبي براي جراحي زيبائي باشيد، عوارض جراحي زيبائي روي شما كاهش مي يابد، آيا اين مطلب درست است؟
 
پاسخ: بررسي اينكه آيا يك بيمار يا مراجعه كننده، شرايط لازم براي انجام هر نوع عمل جراحي را دارد يا خير، كار دشواري است و به تجربه و مهارت پزشكي و علم پزشكي نياز دارد. در بسياري از موارد ممكن است از وسايل پاراكلينيكي مانند آزمايش خون، راديوگرافي هاي متعدد، و.... كمك گرفت. در رابطه با جراحي هاي زيبائي، فرد از لحاظ جنبه هاي ديگر سالم است ولي مي خواهد تغييري در ظاهر خود ايجاد كند كه اين تغييرات سبب بهبود كيفيت زندگي اش شود. بنابراين بايد نسبت به افراد ديگري كه براي درمان هاي ضروري و اورژانس مراجعه مي كنند، دقت بيشتري بكنيم.
 
 
 
پرسش : پس اين طور نيست كه هر كس كه مراجعه كند سريع جراحي شود؟   
 
 پاسخ : خير، در مجموع براي اينكه هر عمل جراحي صورت بگيرد بايد مخاطرات آن را در يك كفّه و سودي را كه به بيمار مي رسد،‌ در كفّه ديگر قرار دهيم. زماني بايد عمل جراحي صورت بگيرد كه كفّه سود حاصل از جراحي بسيار سنگين تر از كفّه ضرر و زيان آن باشد.
 
 
 
پرسش : براي كاهش عوارض و خطرات ناشي از جراحي چه بايد كرد  
 
 پاسخ :  براي كاهش اين خطرات بايد ملاحظات متعددي در نظر گرفته شود. از جمله اينكه بيمار بايد به كجا مراجعه كند يعني فردي كه مي خواهد جراحي كند بايد داراي تجربه و علم كافي باشد و بيماري كه مي خواهد جراحي روي او انجام شود بايد شرايط لازم و كافي را داشته باشد،‌ زيرا اولين جراحي مي تواند آخرين جراحي باشد.
 
 
 
پرسش :  از جمله اين شرايط چه چيزهائي هستند؟  
 
 پاسخ : اين شرايط كلي است. براي مثال، فرد از نظر قلبي، تنفسي و عروقي تحمل بي هوشي را داشته باشد. افرادي كه دچار سكته قلبي، مغزي يا حوادث غير مترقّبه شده باشند، سابقه صرع يا تشنج، سابقه فشارخون، سابقه بيماري هاي كليوي و كبدي داشته باشند، هر كدام از اينها ممكن است با انجام عمل جراحي، تجويز داروي بيهوشي و داروهايي كه پس از عمل جراحي براي سير درمان اين بيماران استفاده شود آسيب هاي جبران ناپذيري در كبد، كليه و جاهاي ديگر بدنشان شوند.
 
 
 
پرسش : مي توانيد يك نمونه مثال بزنيد؟
 
 پاسخ : ه عنوان مثال، بعضي از اعمال جراحي زيبائي مانند كشيدن پوست صورت، بلفاروپلاستي (هر نوع عمل زيبائي و ترميمي كه روي پلاك انجام مي شود) و.... مي تواند براي افرادي كه دچار فشار خون كنترل نشده هستند، مخاطره آميز باشد. در اين افراد، در هر نوع جراحي، احتمال خونريزي هاي زياد، تجمع خون زير لايه هاي منطقه جراحي مانند پوست صورت و شكم و يا جاهاي ديگر بدن، افزايش احتمال عفونت و آسيب به ارگانهائي كه در كنار اين تجمع خون تحت فشار قرار مي گيرند مانند عصب، غدد، عضلات، پوست و .... وجود دارد.
 
 
 
پرسش : آيا استفاده از داروهاي خاصي موجب منع جراحي مي شود؟
 
 پاسخ : بله، يكي از نكاتي كه بايد حتماً در جراحي هاي ناحيه صورت به خصوص به آن توجه شود، مسأله انعقاد خون است. بعضي از داروها مانند آسپيرين و مشتقات آن در عمل جراحي اختلال ايجاد مي كنند، به طوري كه خون بند نمي آيد و عارضه ايجاد مي كند. از طرفي، تجمع خون به اعصاب فشار مي آورد و سبب درد مي شود. درد سيستم سمپاتيك را تحريك مي كند در نتيجه آن به قلب فشار وارد آمده و موجب سكته قلبي مي شود.
 
 
 
پرسش : آيا به طور كلي مي شود جراحي را انجام داد كه بدون اسكار يا جاي زخم باشد؟
 
 پاسخ : ببينيد، بعضي عوارض هست كه حتي از دست پزشك هم خارج است. در كل هر عملي كه روي پوست انجام مي شود، داراي جاي زخم خواهد بود. بسته به محل برش، رفتار با بافت و اينكه در چه فردي انجام مي شود، آيا سابقه ژنتيكي دارد يا خير متفاوت خواهد بود. براي مثال، امروزه براي بالا كشيدن ابرو روش هاي بسيار مدرني وارد بازار شده است كه عوارض آن به مراتب كمتر است. يكي از اين روش ها، روش آندوسكوپيك است كه با 3 سوراخي كه در ناحيه مودار سر انجام مي دهيم، وارد شده و عضلات را طوري كه مي خواهيم قرار مي دهيم، در نتيجه پس از عمل، جاي زخمي نمي ماند. در جراحي هايي كه به طور ناشيانه و با روش هاي قديمي انجام شده و جاي زخم مانده، شايد بتوان با جراحي هاي مكرر، جاي زخم را تا حدي ترميم كرد كه به معاينه نياز دارد، اما به طور كلي جاي زخم محو نمي شود.
 
 
 
پرسش : آيا مي توان در مطب اعمال جراحي زيبائي انجام داد؟
 
 پاسخ : خير، طبق قانون هيچ كدام از اعمال جراحي، چه كوچك و چه بزرگ نبايد در مطب انجام شود. اين اعمال فقط بايد در كلينيك هاي مجهز و يا بيمارستان هاي مجهز انجام شود. زيرا اگر در شرايطي يكي از اين جراحي ها به وسايل كمكي يا درمان هاي اورژانسي نياز داشته باشد، در مطب چنين امكاناتي فراهم نيست و ممكن است بيمار را از دست بدهيم. بنابراين مردم بايد براي جراحي هاي زيبائي به مطب مراجعه نكنند.
 
 
 
پرسش : آیا بیهوشی عمومی یا موضعی در اعمال جراحی بکار می رود ؟
 
 پاسخ : هر دو روش بیهوشی عمومی و موضعی با مطمئن ترین شیوه را می توان بکار برد البته با توجه به نوع جراحی روش بیهوشی متفاوت می باشد .
 
 
 
پرسش : آیا استفاده از پروتزهای سینه سرطان زا می باشد ؟
 
 پاسخ : به هیچ عنوان ، تمام این پروتزها مورد تائید سازمان FDA آمریکا می باشند و با افزایش خطر سرطان همراه نمی باشد .
 
 
 
پرسش : آیا پروتزها مشکلی در شیردهی ایجاد می کنند ؟
 
 پاسخ : خیر مشکلی ایجاد نمی کنند مخصوصا اگر در زیر عضله کار گذاشته شوند .
 
 
 
پرسش : آیا عمل جراحی سینه با درد همراه است ؟
 
 پاسخ : در این گونه اعمال جراحی ما از پمپ مخصوصی به نام PCA استفاده می کنیم که عملا یک بی دردی کامل بعد از عمل ایجاد می کنند . و در نتیجه حتی مختصر درد هم بعد از این اعمال جراحی نخواهیم داشت
 
 
 
پرسش : در عمل کوچک کردن سینه از چه برشهایی استفاده می شود ؟
 
 پاسخ : معمولا از یک برش در اطراف آرئون (هاله سیاه سینه ) و یک برش عمودی استفاده می شود و کمتر از برشهای عرضی استفاده می شود .
 
 
 
پرسش : آیا انجام لیپوساکشن با خطر مرگ و میر آمبولی چربی همراه است ؟
 
 پاسخ : استفاده از روش تزریق محلول Tum scent به محل ساکشن این خطر صد به حدود 1 در هر 100 هزار کاهش یافته است و مخصوصا در روشهای نوین این خطر تقریبا به صفر نزدیک شده است .
 
 
 
پرسش : روشهای لیپوساکشن به چند طریق می باشد ؟
 
 پاسخ : سه روش وجود دارد :
 
یک روش، روش مرسوم و ساده است که ابتدا در محل تزریق انجام می شود و سپس ساکشن انجام می شود .
روش اولترا سونیک : که در این روش از امواج ماوراء صوت برای حل کردن چربی استفاده می شود که در این روش کبودی و درد حداقل می باشد . 
روش لیزر :در این روش از امواج لیزر با طول موج خاصی استفاده می شود ولی در این روش ساکشن وسیع قابل انجام نمی باشد و محدود به مناطق خاصی می باشد .
 
 
پرسش : چه افرادی مناسب روش لیفت صورت می باشند ؟
 
 پاسخ : در همه افراد بالای 35 سال می توان از این عمل جراحی استفاده کرد . افرادی که دچار افتادگی گونه و غبغب و تنبلی پوست هستند افراد مناسبی هستند .  در این روش جراحی برشهای ظریفی در کنار گوش و در ناحیه رویش موها صورت می گیرد . اسکار بسیار ظریف در اکثر مواقع قابل مشاهده نمی باشد . در این روش خط چین خنده ، ناز و لبیال بر طرف می شود و افتادگی پوست در ناحیه زیر چانه نیز برطرف می شود .
 
 
 
پرسش : آیا جراحی پلاستیک بینی با خطر مرگ و میر همراه است ؟
 
 پاسخ : کلاً هر روش جراحی خطرات خاص خود را دارد ولی با انتخاب روش مناسب بیهوشی این خطرات به حداقل می رسد .
 
 
 
پرسش : چه روش هایی در عمل زیبایی بینی استفاده می شود ؟
 
 پاسخ : کلاً 2 نوع روش باز و بسته در این نوع جراحی وجود دارد در روش بسته برشها از داخل بینی صورت می گیرد .و در روش باز برش در قاعده کلوملا صورت می گیرد .
 
ورم در ماههای اول نسبت به روش بسته بیشتر می باشد اما نتایج دراز مدت بهتری نسبت به روش بسته دارد.
 
روش بسته با تورم کمتری همراه است اما نتایج دراز مدت آن مثل روش باز نمی باشد . کبودی در هر دو روش وجود دارد ولی با متدهای جدید این کبودی به حداقل رسیده است .
 
 
 
پرسش : عمل رینو پلاستی چیست؟
 
 پاسخ : به صورت خیلی خلاصه تغییر فرم بینی که با تغییر در ظاهر بینی و یا همراه با تغییر در تیغه بینی می‌تواند همراه باشد.
 
 
 
پرسش :  آیا عمل جراحی رینوپلاستی خطر دارد؟
 
 پاسخ : در مورد این عمل تبلیغات فراوان، چه بر له یا علیه آن می‌شود اما حقیقت آن است که اگر فردی که جهت عمل کاندیدا می‌شود به خوبی معاینه شود و موارد احتمالی آن بررسی و تکنیک مناسب انتخاب گردد، این عمل عارضه مهمی در پی نخواهد داشت. معهذا انجام نادرست عمل، انتخاب نامناسب بیمار، کوچک کردن زیاده از حد بینی، تخریب ساختارهای محافظتی بینی (همانند برداشتن بیش از حد غضروف و استخوان) مسلماً عوارض زیادی را در بر خواهد داشت.
 
 
 
پرسش : در مورد بینی‌های گوشتی و استخوانی که اصطلاحات شایعی هستند توضیح بفرمائید؟
 
 پاسخ : کلاً در عمل جراحی بینی، ما اسکلت بینی بین استخوان و غضروف را دستکاری یا کوچک می‌کنیم اما به پوست بینی کاری نداریم. بدین معنا که بعد از تغییر ساختار اسکلتی، پوست باید به مروز زمان با این اسکلت جدید تطابق کند. مثلاً در مواردی که بینی را کوچک می‌کنیم، پوست کم‌کم جمع می‌شود، که هرچه پوست نازک باشد این اتفاق سریع‌تر و هرچه پوست ضخیم‌تر باشد دیرتر روی می‌دهد و در مورد پوست‌های خیلی ضخیم این مسأله ممکن است هرگز رخ ندهد. بدین خاطر برای پوست‌های نازک، اصطلاح استخوانی و برای بینی‌های دارای پوست ضخیم، اصطلاح گوشتی به کار برده می‌شود که البته به خاطر ارتباط راحت‌تر با مخاطبان است وگرنه انواع و اقسام ضخامت‌های پوست، از بی‌نهایت نازک تا بی‌نهایت ضخیم وجود دارد.
 
 
 
پرسش :  آیا بلافاصله بعد از عمل جراحی فرم بینی مشخص می‌شود؟
 
 پاسخ : ضخامت پوست‌ها و نیز حجمی که از بینی کم می‌کنیم متفاوت است لذا بسته به اینکه این دو پارامتر چگونه باشند مدت زمان ورم و نیز ایجاد فرم اولیه طول می‌کشد که گاهاً این اتفاق بسیار زود هنگام و حتی طی چند هفته ظاهر می‌شود و گاهاً ممکن است چند سال طول بکشد.اگر عکس قبل از عمل بیمار را مشاهده کنید و عکس‌های بعدی با فاصله دو هفته بعد از عمل، ۶ ماه بعد از عمل و ۱۸ ماه بعد از عمل را ببینید. یعنی اینکه بدون هرگونه دستکاری اضافی، روند تغییر ورم و شکل بینی را ملاحظه می‌فرمائید . متوجه خواهید شد که عکس حتی ۶ ماه بعد از عمل هم با عکس ۱۸ ماه بعد از عمل متفاوت است.
 
 
 
پرسش : انواع فرمهای بینی که به اسامی همانند فرانسوی، آلمانی، امپرانتو، باربی و غیره بیان می‌شوند چه هستند؟
 
 پاسخ : اصولاً امروزه در رینوپلاستی ما معتقد به اسامی نیستیم و این بیان قدیمی است.
امروزه جراحان پلاستیک معتقد به رینوپلاستی بالانس هستند. بدین معنا که بینی با بقیه اجزاء صورت هماهنگ باشد.
مثلاً به اختصار عرض می‌کنیم که طول بینی باید حدوداً برابر لب تا چانه، ارتفاع بینی حدود ۶۰- ۵۵ درصد طول بینی ایده‌آل ، زاویه لب و بینی حدود ۱۱۰-۱۰۰ و زاویه پشت بینی با پیشانی حدود ۳۶- ۳۴ درجه و دو پره با نوک بینی یک مثلث متساوی‌الاضلاع تشکیل دهند و ارقام دیگر که از حوصله این مقاله خارج است ، بدیهی است که وقتی بینی بر این اساس بینی شکل پذیرد ، ضمن اینکه زیباست ، متقارن است ، طبیعی هم به نظر می‌رسد و ظاهری عمل شده نخواهد داشت.
 
 

 

تعداد بازدید از صفحه پزشک: 33435

موقعیت مکانی بر روی نقشه

نام و نام خانوادگی :  
متن سوال :
كد تصوير بالا را در كادر زير درج نماييد.
 

سوال: سلام خانوم دکتر فیروزه دانشوری عمل زیبایی تزریق چربی به لب را انجام میدهند؟

پاسخ:

11 مرداد 1397 08:09
سوال: با عرض سلام خدمت خانوم دکتر من ۳۵ سالمه و گودی دور چشم دارم البته در خانواده ما اکثرا این مشکل رو دارن ولی شدید نیست می خواستم بپرسم این مشکل با جراحی پلاستیک رفع میشه بعد هزینه عمل چقدر هستش

پاسخ:

27 تیر 1397 11:29
سوال: دخترم ازدردقفسه سینه شکایت می کندعلت چیست

پاسخ:

04 تیر 1397 05:11
سوال: سلتم میخ‌وایتم بدونم عمل حذف چربی باکال انجام میدین؟وهزینش چقدرمیشه

پاسخ:

09 آذر 1396 04:03
سوال: با سلام خانم دکتر میخواستم ببینم لیفت سینه چقدر هزینه اش میشه با 5 م من میتونم این کارو بکنم؟؟،،

پاسخ:

18 مرداد 1396 11:47
سوال: آيا شما پروتز سينه هم انجام ميدهيد ؟ جاي برش و بخيه بر روي سينه ميماند يا نه؟ هزينه پروتز سينه چقدر است ؟

پاسخ:

19 تیر 1396 01:21
سوال: سلام.خسته نباشید.شما رینو پلاستی غیرجراحی یا همون تزریق ژل در بینی انجام میدید؟

پاسخ:

06 اردیبهشت 1396 05:05
سوال: سلام ببخشید هزینه جهت بزرگ کردن سینه

پاسخ:

30 فروردین 1396 12:12
سوال: ایا عمل لابیاپلاستی یا کوچک کردن واژن رو هم انجام میدین

پاسخ:

27 اسفند 1395 11:57
سوال: باعرض سلام من۲۲ساله هستم افتادگی پوست درناخیه بازو دارم طوری که تاپ نمیتونم بپوشم چه کار باید کرد

پاسخ:

11 اسفند 1395 10:29
سوال: سلام خسته نباشید من ۲۳ سالمه از افتادگی پلک رنج میبریم ایا میشود عمل کرد و جای عمل باقی نمیماند قیمت عمل چقدر میشود ممنون Ghasemkazemi500@gmail.com

پاسخ:

23 بهمن 1395 04:04
سوال: سلام.همه مشکلاتو خوندم ولی شاید به پنج نفر جواب داده بون.من از کودکی یکی از ابرو هام کامل رشد نکرده یعنی کشده نشده طولش کمه.میخواستم ببینم ایا میشه مو برای ابرو کاشت؟و یک سوال دیگه در سمت چپ بدنم یکی از دنده هام کج شده انگار یعنی به صورت یک برجستکی روی شکمم معلوم میشه و یادم نمیاد قبلا شکسته باشه .به نظرتون مشکل چیه؟ لطفا جواب بدید

پاسخ:

16 بهمن 1395 05:00
سوال: Maryam: سلام خانم دکتر خسته نباشید عذر میخوام جهت مشاوره مزاحمتون شدم... دختری سه ساله دارم،،که 20روز پیش حدود یک سانت از قسمت پیشانی و ابروش به صورت عمودی،،دچار پارگی شد،،که 4 تا بخیه خورد،،روز دهم بخیه ها کشیده شد،،، بعد از کشیدن بخیه از پماد تتراساکلین چشمی به تجویز پزشک بر روی محل بخیه استفاده شد... بعد از آن الان چن روزی هس که از ژل ترمیم کننده مارک ژاندرسیل شبها یک بار و روزها ژل ترمیم کننده کانتراتوبکس یک بار استفاده میشه،،،به تجویز پزشک،، آقای دکتر با توجه به اینکه،،هفته سوم از ایجاد پارگی پیشانی،،و هفته دوم پس از کشیدن بخیه است.. قرمزی اطراف و خط پارگی کمی بهتر است.. اما مقداری برجستگی و ناهمواری وقتی دست می کشم روی سطح پوست وجود دارد... این برامدگی و ناهمواری طبیعی است؟؟؟رفع میشود؟؟ آیا نیاز به درمان یا استفاده از داروی خاص دیگری برای اینکه جای بخیه نماند،،و محو شود وجود دارد؟؟؟😔😔😔 خیلی نگران بر جا ماندن اسکار این بریدگی روی صورت دخترم هستم،،لطفا راهنمایی بفرمائید...😔🙏 ممنونم از شما

پاسخ:

25 دی 1395 05:55
سوال: سلام خسته نباشید من در کودکی توسط ابجوش بیشتر بدنم سوخت الان که 18سال سن دارم یکی از سینه هام رشد نکرده نوک ندارد در12سالگی رفتم دکتر گفته باید به سن 18 سالگی مراجعه کنید حالا شما چی میگن

پاسخ:

20 دی 1395 07:27
سوال: سلام.ببخشید من بینی گوشتی دارم که البته ۱۰سال پیش شکسته میخاستم ببینم عمل لیزر کوچک میکنه بینی منو یا تاثیر نداره؟؟؟

پاسخ:

13 دی 1395 01:57
سوال: سلام خسته نباشید میخواستم ببینم تزریق ژل بینی ایا مفید هست هزینش،چقد هست بدرد بینی های انخراف دارد میخوزد

پاسخ:

19 آذر 1395 02:46
سوال: سلام خانم دکتر خسته نباشین راجب عمل لیپوترانسفر سوال داشتم شنیدم عمل زمانبری هست و اکثر پزشکان به خاطر همین قضیه کمتر پیشنهاد میکنن من خیلی مصرم که این عملو انحام بدم چون اولا عوارض کمتری داره و دوما چربیهای پهلومم برداشته میشه شما این عملو انجام میدین ؟ یکم راهنمایی کنین ممنون

پاسخ:

23 شهریور 1395 03:03
سوال: سلام خسته نباشيد عمل لابياپلاستي رو أيا با ليزر هم انجام ميدين ؟

پاسخ:

19 مرداد 1395 10:32
سوال: با عرض سلام و خسته نباشید آیا شما تزریق بوتاکس در واژن را هم انجام میدهید

پاسخ:

13 مرداد 1395 05:17
سوال: لطفا پاسخ سوال زیر رو به ایمیلم بفرستید .amerkarampoor22@gmail.com

پاسخ:

12 مرداد 1395 12:55
سوال: سلام خسته نباشید - من فیشر آنال دارم دوساله منتها نرفتم دکتر بیشتر بخاطر خجالت واین چیزا ولی بعد که رفتم بیش یک دکتر بهم دارو داد و معاینم کرد و گفت فیشره و با دارو احتمالا رفع بشه ولی الان خودم کنترلش میکنم معدمو خوب نگه میدارم تا یبوست نکنم و مشکل بیش نیاد و البته بنظرم الان بدتر شده وقتی شرو میشه درد و سوزش زیادی تحمل میکنم .یک اینکه بهم بگین فیشر جزئ فیستولهای مقعدی به حساب میاد ؟ و دوم لطفا یک پزشک اقا بهم معرفی کنین که متخصص بیماریهای فیشر وااینگونه بیماری ها باشن چون میخام بدونم که معافیت سربازی داره اقدام کنم برای معافیت و بعدش درمان کنم مریضیمو - ممنون میشم از شما لطفا جواب بدین

پاسخ:

12 مرداد 1395 12:53
سوال: سلام خسته نباشيد هزينه جراحي افتادگي پلك بالا حدودا چقدر است ؟

پاسخ:

08 تیر 1395 09:17
سوال: سلام من خانمی 36 ساله و سه سال پیش بروری گونه سمت راستم لک افتاده با لیزرو دارو ومیکرو از بین نرفته آیا میشه جراحی پلاستیک کرد با جراحی ازبین میرودیا نه

پاسخ:

18 خرداد 1395 12:11
سوال: سلام من مردی 38 ساله هستم از نوجوانی از داشتن سینه بزرگ رنج می برم حتی الان که دارای 2 فرزند هستم اگر به شما مراجعه کنم امکان معالجه من هست ضمنا هزینه ان چقدر هست با تشکر

پاسخ:

11 خرداد 1395 09:50
سوال: با عرض سلام و خسته نباشی .من پسری هستم 17ساله که حس میکنم سینه هام حالت گرد و بزرگی داره.آیا عمل جراحی برای من مناسب هست یا نه.اگر هست هزینش چقدر ه و چه قدر زمان میبره ؟با سپاس

پاسخ:

01 اردیبهشت 1395 07:19
سوال: خانم دکتر سلام .من سه سال پیش پیش شما جراحی مامو پلاستی و بینی داشتم .و اصلا از هیچکدومش راضی نیستم و باوجود اینکه قبل عمل ازتون پرسیدم نتیجه جراحی بینیم خوب میشه و تایید کردید اما یک قوز کوچیک بینیم داشت هنوزم قوز بینیم هست و بینیم نامتقارن و کج شده .سینه هامم از اول شل و بزرگ بود .من که راضی نیستم .و بعد عمل هم گفتم اما شما گفتید خیلی خوبه .ولی هر کس میبینه میگه بینیت چرا کجه و حتی بدون سوتین نمیتونم لباس بپوشم

پاسخ:

27 اسفند 1394 10:02
سوال: خانم دکتر سلام .من سه سال پیش پیش شما جراحی مامو پلاستی و بینی داشتم .و اصلا از هیچکدومش راضی نیستم و باوجود اینکه قبل عمل ازتون پرسیدم نتیجه جراحی بینیم خوب میشه و تایید کردید اما یک قوز کوچیک بینیم داشت هنوز هیت و بینیم نامتقارق و کج شده .سینه هامم از اول شل و بزرگ بود .من که راضی نیستم

پاسخ:

27 اسفند 1394 09:54
سوال: سلام خانم دکتر خسته نباشید میخواستم بدونم شما عمل زیبایی اندام تناسلی نیز انجام میدهید

پاسخ:

02 بهمن 1394 08:35
سوال: سلام . پسری هستم 23 ساله. جای سوختگی توسط ابجوش از زمان کودکی روی گردن و شانه و کمی هم پشت کمرم مونده ایا میشه با عمل زیبایی و جراحی پلاستیک اینارو از بین ببرم. لطفا راهنمایی کنید و ادرس بدید ممنون

پاسخ:

05 آبان 1394 08:59
سوال: سلام من خال های سیاه زیرپوستی داشتم و طی چند عمل لیزر و سوزاندن خال های من پیش دکتر . اما بازم لک حاصل از لیزرش رو صورتم مونده ولک های قهوه ای روی صورتم ایجاد شده ایا روشی برای از بین بردن این لک ها هست و ایا میشه روی صورتم جراحی پلاستیک انجام بدم تا این لک ها از بین برن . با تشکر

پاسخ:

05 آبان 1394 08:46
سوال: سلام خسته نباشید سینه سمت چپم رو بدلیل وجود تومور سرطانی برداشتم میخواستم بدونم گذاشتن پروتز سبنه چقدر زمان میبره وهزینه ان چقدر است

پاسخ:

03 آبان 1394 05:38
سوال: سلام،من 33 ساله ومجرد هستم،آیا میتونم جراحی کوچک کردن سینه به اندازه دو سایز انجام بدم؟؟البته من لاغر هستم وفقط سینه بزرگ دارم .طبق مطالعاتی که کردم برای من جراحی فقط با برش دور هاله مناسب هست. هزینه عمل وبیمارستان تقریبا چقدر میشه؟؟

پاسخ:

10 مهر 1394 01:43
سوال: باسلام وخسته نباشید.عمل پلک تاچه حدخطرناک است؟

پاسخ:

03 مهر 1394 08:51
سوال: شما بین عمل های زیبایی سینه برای اینکه افتادگی سینه ها برطرف شود کدام را پیشنهاد میکنید

پاسخ:

29 شهریور 1394 09:57
سوال: با سلام و خسته نباشيد من با اضافه وزن حدود ٧ كيلو داراي غبغب و گردن چاق هستم البته غبغب من داراي افتادگي و شل نيست و فقط چربي است چه روشي را پيشنهاد ميكنيد كدام بك از روش ها ًنظير ليپوليز يا آر اف و.... نتيجه بهتري دارد؟؟ پيشاپيش ممنون از راهنمايييتون

پاسخ: سلام ، ليپوساكشن بهتر هست .

30 مرداد 1394 01:05
سوال: با سلام وخسته نباشيد ميخواستم بدونم خانم دكتر جراحي پلاستيك بر طرف كرن جاي جوش در صورت رو هم دارن .تمام ليزرهارو انجام دادم و واقعا خسته شدم متشكرم

پاسخ: نه فقط ليزر بهتر ميشه جراحي نقشي ندارد

24 مرداد 1394 08:30
سوال: با سلام و خسته نباشید خدمت شما میخواستم بدونم هزینه پروتز سینه تقریبا چقدر میشه؟باتشکر از زحماتتون

پاسخ: سلام ،پروتز ٢ تومان ، عمل و بيمارستان طبق تعرفه دولتي حدود ٥-٦ تومان .

08 مرداد 1394 10:54
سوال: با عرض سلام من 33 سالمه سینه های خیلی بزرگی دارم ایا می تونم سینه هایم را کوچیک کنم و به ارزوی داشتن سینه های کوچک برسم

پاسخ: سلام ، بله جراحي كوچك كردن سينه ميتونيد انجام بدين .

23 تیر 1394 07:17
سوال: سلام خسته نباشید خانم دکتر من 24 سالمه اما سینه های خیلی کوچکی دارم ایا راهی داره ک قطعا بزرگ بشه و بدون برگشت باشه؟ توی طب سنتی از بادکش و طب سوزنی گفتن اما من تا ب حال امتحان نکردم ایا اینا جواب میده؟ ممنون

پاسخ: سلام - بله تنها راه قطعي گذاشتن پروتز هست .

20 تیر 1394 02:30
سوال: سلام خسته نباشید شما جراحی برداشتن چربهای پهلو انجام می دهید با تشکر

پاسخ: سلام - بله يكي از عمل هاي روتينمون هست .

03 تیر 1394 10:10
سوال: با سلام - شما عمل زیبایی گوش هم انجام میدین . با تشکر

پاسخ: سلام ، خیر .

27 اردیبهشت 1394 10:12
سوال: باسلام ميخواستم بدونم عمل ليپوماتيك هم داريد ممنون

پاسخ: خیر ، ليپوساكشن داريم

05 اردیبهشت 1394 05:02
سوال: با سلام بینی من در قسمت فوقانی استخوانش بزگ و قوس دار شده ایا امکان عمل دارد .

پاسخ: سلام - بله .

09 فروردین 1394 11:05
سوال: سلام خسته نباشید روی گونه سمت جپ صورتم حدود 10 سال قبل یک کیست جربی کوجک در اومد الان بعد از 10 سال خیلی بزرگ شده طوری که قشنگ از دور هم دیده میشه میخواستم بدونم ایا خطری دارد اگه بخوام عمل کنم ویا اینکه امکان دارد جای دیگه روی صورتم در بیاد ایابعد از عمل جاش روی صورتم میمونه ایا با عمل لیزر هم میشه این کیستو در بیارین و این که هزینه عمل جقدر میشه واین که بیمه تامین اجتمای هم قبول میکنید یا نه ممنون میشم اگه جواب سوالاتم رو بدین

پاسخ: باید معاینه شود . بیمه برای مشاوره قبول میکنیم برای عمل خیر .

15 بهمن 1393 06:59
سوال: امکان برگشت عمل پلک وجود داره ؟

پاسخ: خیر

29 دی 1393 12:05
سوال: ایا بیمه هم قبول میکنه؟مثل بیمه طلایی یا بیمه سامان؟

پاسخ: برای عمل خیر ، بیمه فقط برای مشاوره می باشد .

15 دی 1393 02:09
سوال: با سلام. شما عمل بینی که انجام می دین تا چند وقت باید از چسب استفاده کنیم. و در کدام بیمارستان است؟

پاسخ: زمان استفاده از چسب یک ماه و در بیمارستان مهر و کلینیک کسری .

04 آذر 1393 06:43
تاریخ ویزیت (از):
انتخاب تاریخ
تاریخ ویزیت (تا):
انتخاب تاریخ
جستجو
راهنما:
تاریخ گذشته
ظرفیت تکمیل شده
حضور قطعی
حضور غیر قطعی
وضعیت نامشخصی
نام
نام خانوادگی
کد ملی
تلفن تماس
موبایل
نوع بیمه
شماره دفترچه بیمه
مرحله بعد