درباره ما

سلام، به 618 خوش آمدید؛

بزارید از اینجا شروع کنیم، سال ها فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و همکاری متقابل با اصناف مختلف و مرجع بالاتر یعنی اتاق اصناف، ما رو بر آن داشت که هر  دوی این تجربه ها رو کنار هم جمع کنیم و یک پایگاه قوی و البته مستقل در زمینه معرفی مشاغل مختلف راه اندازی کنیم.

هرچند شاید با خودتون بگید که نمونه های مشابه زیادی رو میشه نام برد که تا حدوی مشابه 618 بوده یا هستند اما بزارید همینجا اعلام کنم که اگرچه در شروع ما صرفا یک بانک اطلاعاتی قوی در این زمینه خواهیم بود ولی قرار نیست به همین سطح بسنده کنیم. طرح ها و ایده های کاربردی زیادی به هسته اولیه 618 اضافه خواهند شد و این تغییرات رو به صورت فصلی یا چند ماه یکبار با شما در میان خواهیم گذاشت. هرچند در همین شروع هم ما سعی کرده ایم از تجربیات خود و دیگران در این حوزه بهره گرفته و امکانات بهتر و بیشتری رو نسبت به رقبا و همکارانمون فراهم آوریم.

در این مسیر قطعا برای هر چه بهتر شدن و ارائه خدمات بهتر به شما بازدیدکنندگان گرامی و صاحبان مشاغل، نیازمند دریافت پیشنهادات و انتقاداتتون هستیم لذا این مهم رو از ما دریغ نکنید و ایده ها و پیشنهاداتتون رو از طریق فرم تماس با ما در میان بگذارید و البته در ازای هر پیشنهاد و ایده خوب هدیه ای از ما دریافت خواهید نمود.

618 در کنار اینکه بستری برای معرفی بهتر مکان های زیارتی، سیاحتی و تجاری مختلف و ... را فراهم آورده است توانسته شرایطی را ایجاد کند تا هر بازدید کننده از طریق این سامانه بتواند یک حداقل درآمدی را در این فضا برای خود کسب کند. به این صورت که هر فرد با معرفی این سایت و ثبت هر مجموعه درصدی از حق عضویت رو به عنوان کارمزد دریافت خواهد کرد. برای آشنایی با این مقوله بهتره به صفحه کسب درآمد مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری رو دریافت کنید.

با آرزوی توفیق  

تیم مـدیریت 618