بیمه معلم


نمایندگی ۳۹۱۵ با مدیریت زارع طزرجانی در سال ۱۳۹۶فعالیت خود را آغاز نمود،این نمایندگی درمدت کوتاهی توانسته باپشتوانه بیمه گذاران محترم با شعار بیمه حس خوب زندگی و با برنامه ریزی صورت گرفته ونیز فعالیت های مستمر و گروه سازی گامی کوچک درتعالی وگسترش فرهنگ بیمه ای در بین مردم عزیز تا شاید روزی شاهد زندگی آرام وبدون دغدغه برای همه هموطنان عزیز در سراسرکشور باشیم.انشاءالله

و ما با افتخاروکیل بیمه ای شما هستیم...
هدف اصلی این مجموعه براین اصل است که وکیل بیمه ای شما باشیم چون اصل مشتری مداری ما براین پایه شکل گرفته است پس تا آخرین لحظه درکنارشما هستیم…

پیگیری خسارت
تمامی تلاش ما دراین مجموعه بر این است تا در تمامی مراحل صدور و خسارت درکنارشمابیمه گذاران محترم باشیم و خاطری آسوده را برای شما به ارمغان بیاوریم .

بیمه معلم کد۳۹۱۴
بیمه آتش سوزی
خطرات تحت پوشش
انواع بیمه آتش سوزی

آتش سوزی یکی از شایع ترین خطرهاست که می تواند در زمانی کوتاه سرمایه های شهروندان، بنگاه های اقتصادی ، تجاری، انواع تأسیسات و فعالیت ها را نابود و حاصل یک عمر تلاش انسان ها را بر باد دهد.

اقدامات پیشگیرانه هر چند در کاهش وقوع حادثه و جلوگیری از گسترش ابعاد خسارت مؤثر است ولی تجربه نشان داده است که حتی معظم ترین مؤسسات با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات ایمنی نیز در برابر آتش سوزی از امنیت کامل برخوردار نیستند و در صورت بروز حادثه برای بازسازی موارد آسیب دیده با مشکلات جدی مواجه اند.

بیمه نامه آتش سوزی تکیه گاهی استوار و پشتیبانی قابل اعتماد برای بیمه گزاران و وسیله ای مطمئن برای جبران خسارات ناشی از آتش سوزی و انفجار و صاعقه و نیز خطر های دیگری است که می تواند در این بیمه نامه تحت پوشش قرار گیرد.

در بیمه آتش سوزی خطرات به دو گروه خطرات اصلی و خطرات اضافی تحت پوشش بیمه قرار می گیرد.

خطرات اصلی

در بیمه آتش سوزی خطرات حریق، انفجار و صاعقه بطور همزمان بیمه می شوند و امکان تفکیک و یا حذف یکی از این خطرات وجود ندارد.

خطرات تبعی

زلزله و آتشفشان: در بیمه زلزله خسارات مستقیم وارد شده به مکان ها اعم از مسکونی، غیر صنعتی و صنعتی همچنین اسباب و لوازم موجود در آنها در مقابل زلزله و یا آتشفشان بیمه می شوند.

سیل و طغیان آب دریاها و رودخانه ها: سیل، جریان ناگهانی آب های سطحی خارج از مسیر طبیعی است که به علت ریزش باران، برف، طغیان رودخانه و یا شکستن سدها ایجاد می شود.

طوفان و گردباد و تندباد : در بیمه طوفان خسارت های ناشی از طوفان ، تندباد و گردباد تحت پوشش قرار می گیرد. سرعت باد هنگام طوفان حداقل ۶۶ کیلومتر در ساعت است.

ترکیدگی لوله آب و فاضلاب: در این بیمه خسارت های وارده به مورد بیمه (ساختمان و ابنیه و…) و اموال و اثاثه موجود در آن که ناشی از ترکیدن لوله آب و فاضلاب باشد تحت پوشش قرار می گیرد.

سقوط هواپیما و هلی کوپتر:خسارت های ناشی از سقوط هواپیما و هلی کوپتر یا اشیای ساقط شده از آن ها ( به استثنای بمب و یا مواد منفجره و سایر جنگ افزار ها) حداکثر تا کل مبلغ بیمه شده تحت پوشش قرار می گیرد.

شکست شیشه: خسارت های ناشی از شکست شیشه های منصوب در ساختمان مورد بیمه در اثر حادثه و برخورد شی خارجی تحت پوشش قرار می گیرد. اصولا شیشه به دو صورت میان تهی و مسطح ساخته می شود. شیشه های میان تهی به شرط آنکه منصوب باشند تحت پوشش قرار می گیرد.

بیمه دزدی باشکست حرز: بیمه گر خسارت ناشی از فقدان یا خرابی اموال بیمه شده را که در نتیجه دزدی با شکست حرز روی دهد حداکثر تا مبلغ بیمه شده جبران می نماید.موارد ذیل دزدی با شکست حرز محسوب می شود:

    بالارفتن از دیوار محل استقرار اموال بیمه شده یا شکستن درب و پنجره و یا خراب کردن دیوار و نظایر آن.
    بازکردن درب بوسیله کلید تقلبی و سایرآلات وادواتی که عادتا برای باز کردن قفل بکار می روند.
    ورود به محل و تهدید بیمه گذار و یا سایر اعضای خانواده و خدمت گذار وی.

سیل و طغیان آب: جریان ناگهانی و غیر قابل کنترل آبهای سطحی خارج از مسیر طبیعی که بعلت ریزش باران ، برف و طغیان آب رودخانه و یاشکستن سدها ایجاد میشود را سیل گویند.

برخی استثنائات این پوشش شامل موارد ذیل است:

۱-خسارت وارده به خود لوله یا دستگاههای عامل خسارت

۲-هزینه تعمیر پشت بام

۳-خسارت حاصله در جریان و یاساختن مجددساختمان

ضایعات ناشی از ذوب برف و باران: در این پوشش خسارات ناشی از ذوب برف و باران به مورد بیمه که در نتیجه آب و یا ذوب شدن برف در محل مورد بیمه مشروط بر اینکه آب از طریق بام و یا گرفتگی لوله ها ، لبریز شدن آبروهاو ناودانها به محل مورد بیمه نفوذ کرده باشد تحت پوشش قرار دارد.

اعتصاب ، شورش ، آشوب و بلوا: خسارات احتمالی.ناشی از شورش و بلوا در بیمه نامه های آتش سوزی استثنا شده است. لیکن این امکان وجود دارد تا به موجب این پوشش خسارات مستقیم ناشی از اعتصاب ،شورش، آشوب و بلوا که باعث ضرر و زیان اموال مورد بیمه شود را با در نظر گرفتن شرایط خاص تحت پوشش بیمه قرار داد.

هزینه پاکسازی: باتوجه به اینکه در صورت محقق شدن یکی از خطرات تحت پوشش در بیمه نامه آتش سوزی ، بیمه گذار جهت خروج و پاکسازی ضایعات ناشی از بروز خسارت از محل مورد بیمه متحمل هزینه خواهد شد. امکان تحت پوشش قرار دادن این هزینه با این پوشش مقدور می شود. در این صورت حداکثر سرمایه تحت پوشش ۲۰درصد ارزش مورد بیمه است.

برخورد جسم خارجی بامورد بیمه: این پوشش باتوجه به محل مورد بیمه و برای اماکنی که در مجاورت جاده و یادامنه کوه یا پایین شیب تپه و… ارائه می شود.

خودسوزی: برخی مواد شیمیایی خاصیت اکسیده شدن را تا حد زیادی دارا بوده و این خاصیت در ترکیبات اشباع نشده وجود دارد. در صورتی که یک ماده کربن دار خاصیت ترکیب با اکسیژن را داشته و شدت ترکیب آن جسم با اکسیژن و تولید حرارت شدید یا به درجه سوخت آن جسم پایین آمده به طوری که در بعضی شرایط درجه حرارت خودسوزی تامیزان درجه حرارت محیط پایین می آید و عمل خودسوزی و یا حریق خودبخود به وقوع می پیوندد. در بیمه نامه های آتش سوزی می توان خطر خودسوزی را در شرایط خاص تحت پوشش بیمه قرارداد.

ترکیدگی ظروف تحت فشار: ظروف تحت فشار صنعتی عبارتند از: دیگ بخار به مفهوم ماشین آلاتی که بر اثر فعل و انفعالات ناشی از نیروی بخار و یا سایر عوامل نیرو زا، بخار خشک جهت استفاده صنایع تولید می نماید و همچنین ظروفی که به منظور نگهداری مواد یا گازهای تحت فشار در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. (مانند بویلرها)

هدف از پوشش ظروف تحت فشار صنعتی خسارت وارده به این ظروف ناشی از انفجار آنها از درون است.
صدور بیمه نامه آنی و فقط با یک تماس.

بیمه معلم کد۳۹۱۵
بیمه اتومبیل
بیمه شخص ثالث
بیمه بدنه

همه دارندگان وسـایل نقلیه موتـوری زمینی اعم از اشخـاص حقیقـی «دارندگان اتومبیل های شخصی» یا حقـوقی « اتومبیل های متعلق به شرکت ها، ادارات دولتی و …» مسئول جبران خسـارات جانی و مالی هستند که بر اثر حـوادث وسیله نقلیه یا محمولات آنهـا به اشخاص ثالث وارد می شود.

بیمه نامه شخص ثالث که به این منظور طراحی شده است، جنبه اجباری دارد و دارنده وسیله نقلیه باید مسئولیت خود را نزد یکی از شرکت های بیمه واجد شرایط، بیمه کند.

در بیمه نامه حوادث (راننده مقصر حادثه) که امروزه جزئی از بیمه نامه شخص ثالث است، بیمه گر غرامت (فوت، نقص عضو) مربوط به راننده مقصر حادثه اتومبیل بیمه شده ( واژگونی، تصادفات و …) را که از محل بیمه نامه شخص ثالث قابل جبران نیست، حداکثر به میزان مبلغ مندرج در بیمه نامه، تحت پوشش قرار می دهد.
صدور بیمه نامه ها هم به صورت حضوری هم از طریق اپلیکیشن ما

بیمه معلم کد۳۹۱۵
بیمه مسئولیت
مسئولیت مدنی کارفرما در مقابل کارکنان
مسئولیت حرفه ای پزشکان و پیراپزشکان
مسئولیت سازندگان ابنیه در مقابل اشخاص ثالث
مسئولیت مدنی عمومی
راهنمای بیمه گزاران

جراحات بدنی و صدمات ناشی از کار یا حین انجام وظیفه ، امری اجتناب ناپذیر است و کارکنان هر سازمانی با هر نوع فعالیت اقتصادی، در معرض وقوع سوانحی از این دست قرار دارند.

قوانین کار و مجازات اسلامی، مسئولیت‌های سنگینی را به ‌صورت تکلیفی در قبال جبران غرامت صدمات جانی وارد به کارکنان، متوجه کارفرمایان می‌کند. از سوی دیگر، طرح بیمه سازمان تامین اجتماعی کشور بـه گونه ای طراحی نشده است تا غراماتی که مسئولیت آن بر عهده کارفرمایان قرار می گیرد را پوشش دهد.

بنابراین در غالب موارد، به دنبال بروز صدمات جانی ناشی از حوادث حین کار، کارفرمایان مکلف به پرداخت غرامت به منظور جلب رضایت زیان دیده یا بازماندگان وی می‌شوند. برای مثال می توان به  (تبصره ۱ ماده ۶۶ قانون کار و تامین اجتماعی) اشاره کرد.

ماده ۶۶ قانون تامین اجتماعی: درصورتی که ثابت شود وقوع حادثه مستقیما ناشی از عدم رعایت مقررات حفاظت فنی و بروز بیماری ناشی از عدم رعایت مقررات بهداشتی و احتیاط لازم از طرف کارفرما یا نمایندگان او بوده، سازمان تامین اجتماعی هزینه های مربوط به معالجه، غرامات، مستمری ها و غیره را پرداخته و طبق ماده ۵۰ این قانون از کارفرما مطالبه و وصول خواهد کرد.

بنابراین خرید بیمه نامه‌ی مسئولیت مدنی به‌عنوان ضرورت برای کلیه‌ی افراد و سازمان‌ها مطرح است.

 از موارد دیگری که در مبحث بیمه های مسئولیت مطرح  است، پوشش غراماتی است که به واسطه ی سهل انگاری و غفلت بیمه گذار در انجام وظایف خود (مالی و جانی ) متوجه افراد می نماید، که این غرامات نیز در بیمه نامه های متنوعی از جمله مسئولیت حرفه ای مهندسین طراح، ناظر و محاسب، مسئولیت حرفه ای پزشکان و پیرا پزشکان، مسئولیت حرفه ای بازرسان کالا و …  تحت پوشش قرار می گیرد.

مدیریت بیمه های مسئولیت شرکت بیمه معلم با ارائه خدمات بیمه ای متنوع همراه با حق بیمه های مناسب و پرداخت صحیح و سریع خسارات تلاش می کند که رضایت بیمه گذاران و زیان دیدگان را فرآهم نموده و تصویر مثبتی در ذهن افراد جامعه برجا گذارد.

بیمه معلم کد ۳۹۱۵
بیمه مهندسی (بیمه نامه های قابل ارائه)
پوشش ها
کلوزهای متعارف
انواع بیمه‌های مهندسی
فرم ها و پرسش نامه ها
بیمه‌نامه‌های قابل ارائه مربوط به بند الف
بیمه نامه های تمام خطر پیمانکاران (C.A.R)

کلیه طرح های عمرانی در بخش ساختمان از تاریخ شروع به کار تا زمان تحویل دائم تحت پوشش این بیمه نامه قرار می گیرند. در این بیمه انواع عملیات ساختمانی نظیر احداث سدها، فرودگاه ها، تونل ها، سیلوها، بیمارستان­ها، هتل ها، بندرسازی، اسکله سازی، ساختمان ایستگاه های فرستنده رادیو و تلویزیون و تاسیسات مخابراتی، ساختمان های مسکونی و تجاری و هر نوع عملیات ساختمانی دیگر تحت پوشش بیمه ای قرار می­گیرند.
بیمه نامه های تمام خطر نصب (E.A.R)

این نوع بیمه تامین جامع و کافی در مقابل خطراتی است که به هنگام نصب تاسیسات و ماشین آلات پروژه های صنعتی و تولیدی از جمله نیروگاه های برق، خطوط انتقال نیرو، فولاد، ذوب آهن، خطوط راه آهن، پالایشگاه، خطوط لوله نفت و گاز، فعالیت های نساجی، شیمیایی و غیره به وقوع می پیوندد.
شکست ماشین آلات (MB)

این بیمه که ماهیتاً بیمه حوادث ماشین آلات است، خسارت فیزیکی وارد بر اقلام بیمه شده را که به طور ناگهانی و غیرقابل پیش بینی به وقوع پیوسته و موجب تعمیر یا تعویض اجزای دستگاه های مورد بیمه بشود را تحت پوشش قرار می دهد. مانند:

    دستگاه های مولد نیروی برق
    ماشین آلات کارخانه ریسندگی و بافندگی
    ماشین آلات کارخانه تولید قند و شکر
    دستگاه های کارخانه صنعتی

بیمه نامه های شکست ماشین آلات (MB)
بیمه نامه های ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری (CPM)

این بیمه تمامی خسارتهای وارده به ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاران مانند لودر، بولدوزر، ساید بوم، جرثقیل و … را که تحت عملیات کاری پیمانکاران می باشد را تحت پوشش قرار می دهد.
بیمه نامه های تجهیزات الکترونیک (EE)

این بیمه خطرات وارد به انواع تجهیزات مورد استفاده در کارگاه های صنعتی، صنایع، لوازم پزشکی و آزمایشگاهی، لوازم اداری، سیستمهای هشدار دهنده، تجهیزات بیمارستانی، دستگاههای کنترلی، تجهیزات مربوط به سینما و فیلمبرداری، دستگاه های تست مواد، کامپیوتر و مانند آن ها را تحت پوشش قرار می دهد.
بیمه نامه های سازه های تکمیل شده (CECR)

این بیمه خسارت های وارد به انواع سازه های احداث شده را در زمان بهره برداری از قبیل جاده، باند فرودگاه، تونل، کانال، بندرگاه، انواع سدها و … تحت پوشش قرار می دهد.
 بیمه نامه های عیوب اساسی و پنهان ساختمان یا تضمین کیفیت ساختمان (LDB)

دوره پوشش بیمه ای این بیمه نامه از زمان صدور پایان کار آغاز و تا ۱۰ سال پس از آن ادامه پیدا خواهد کرد. ویرانی کل ساختمان، هزینه هایی که به منظور جلوگیری از تخریب یا توسعه خسارت صورت می گیرد، به همراه هزینه های لازم برای پاک سازی محل و برداشت ضایعات در این بیمه نامه پوشش داده می شود.
مدارک لازم جهت صدور بیمه نامه های تمام خطر پیمانکاران و نصب

 

    تصویر پیمان
    ریز اقلام مورد بیمه
    جدول زمان بندی کار
    پرسشنامه تکمیل شده
    نقشه کلی کار یا Plan
    درخواست کتبی متقاضی

[7:31 PM, 7/21/2020] نجمه زارع: بیمه معلم کد ۳۹۱۵
بیمه باربری، کشتی و هواپیما
خانه بیمه باربری، کشتی و هواپیما
پوشش ها
بیمه بدنه شناور
بیمه های باربری داخلی
بیمه های باربری وارداتی
بیمه نامه باربری صادراتی
بیمه نامه ترانزیت
بیمه هواپیما
فرم ها

بیمه های باربری به صورت قابل اطمینانی زیانهای مالی کالاهای تجاری را درصورت تحقق خطرات مرتبط باحمل  و نقل دریایی، هوایی و زمینی مورد پوشش قرار می دهد.

بیمه نامه باربری، قراردادی است که براساس مفاد و شرایط توافق شده در آن، بیمه گر جبران خسارت و نیز تقبل هزینه های احتمالی ناشی از حمل کالا را به عهده می گیرد.

یکی از بخش‌های فنی شرکت بیمه معلم ، بیمه‌های باربری است که رشته‌های بیمه‌ای ذیل را تحت پوشش قرار می‌دهد:

– بیمه حمل و نقل کالا (باربری)

– بیمه بدنه کشتی

– بیمه بدنه هواپیما

بیمه باربری یا حمل و نقل کالا بیمه ای ست که به موجب آن بیمه گر در مقا…
[7:31 PM, 7/21/2020] نجمه زارع:

ما همیشه استخدام داریم
بیمه معلم نمایندگی زارع طزرجانی
خدمت آقایان وبانوان محترم با انگیزه و توانا
امروز وقتشه تصمیم بگیری تا توانایی خودتو به همه نشون بدی
استخدام رسمی در صنعت بیمه
دوستان عزیزهمه با صنعت بیمه آشنایی دارید و میدونید از واجبات این روزها هست ما این زیرساخت رو آماده کردیم که شما تو ۵۰ تا طرح بیمه ایی یعنی هر بیمه ایی که الان به فکرتون رسید بله هر بیمه ایی با آموزش و همراهی رایگان تو کل ایران فعالیت کنید و شفاف و به موقع حقوقتون رو دریافت کنید این کار رو هم میتونید دورکاری انجام بدین هم دفتر ما در اختیارتونه اینم بگم که قرارداد رسمی یکساله داره و شما با فروش هر بیمه نامه تا یکسال کارمزد میگیرید در ضمن برای شغل اول عالیه ولی میتونه به عنوان شغل دوم هم باشه شرایط خاصی هم نداره فقط اراده میخواد اگه آماده ایی یه تغیر اساسی به در آمد فعلیت بدی الان وقتشه
اینم بگم که حقوق به عملکردتون بستگی داره و کارمزدیه ولی شک نکنید میشه این کار رو انجام داد
یه سری بازار هدف هم اطلاعاتش رو میزاریم در اختیارتون که شروع قدرتی داشته باشید

لینک دانلود اپلیکیشن
بیمه معلم کد۳۹۱۵

http://namadston.ir/Folder/MOALLEM/moallemv0.1

ارسال نظر

  • از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا معذوریم.
  • آدرس ایمیل شما نزد سایت محفوظ است و منتشر نخواهد شد.
Captcha